Haber

3 yaşındaki kızını öldüren kadının eşi: Sema’yı alıp yatacaklarını söyledi

KONYA’nın Sarayönü ilçesinde kızı Sema Nur K.’yi (3) boğazından bıçaklayarak öldüren Sevda K.’nin eşi Mehmet K., eşinin psikolojik tedavi gördüğünü belirterek, “O gün” dedi. Olayın ardından eşim Sema kızımızı alıp yatacaklarını söyledi.Onlar eve gitti, ben de koyunları otlatmaya gittim. 45 dakika sonra eve döndüğümde eşim koştu ve bana gerçek gibi geldi. Kanlar içindeydi, müdahale ettim” dedi.

Olay, 25 Mart’ta Karabıyık Mahallesi’nde meydana geldi. 3 çocuk annesi Sevda K., bıçakla kızı Sema Nur’un önce boğazını sonra kendi boğazını kesti. Küçük Sema Nur hayatını kaybederken, yaralı anne Sarayönü Devlet Hastanesine kaldırıldı. Tedavisinin ardından gözaltına alınan Sevda K., ilk ifadesinde; “Kocamdan hiç kötü söz duymadım. Neyi, nasılı hatırlamıyorum” dedi. Sevda K., jandarmadaki sorgusunun ardından ruh ve ruh sağlığının iyi olup olmadığı belirlenmek üzere Kayseri Şehir Hastanesine sevk edildi.

‘PROBLEM YOK, SORUN YOK’

“Sevda K.’nin eşi Mehmet K. da 22 yıllık evli olduklarını ve eşinin uzun süredir uyuşturucuyla psikolojik tedavi gördüğünü ifade etti. Ben de annesine gidip istirahat etmesini söyledim. 1 hafta-10 gün annesiyle kalıyor 1 hafta önce eve geldi 22 yıllık evliliğimizde ne tartıştık ne de tartıştık herhangi bir sıkıntı sıkıntı olmadı olay günü eşim kızımızı aldı Sema da yatacaklarını söyledi eve gittiler ben de koyunları otlatmaya gittim 45 dk sonra evime geldiğimde eşim koşarak yanıma geldi üstü örtülüydü Kanlar içinde müdahale ettim.O sırada yardıma gelen komşularımız eşimi arabayla hastaneye götürdüler.Konuta girdiğimde kızım Sema Parıltı da kanlar içindeydi.Nasıl oldu bilmiyorum. , neden yaptı” dedi.

findikliajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu