Haber

Karamollaoğlu, Millet İttifakı’nın cumhurbaşkanı adayı Kılıçdaroğlu’na başarılar diledi

Saadet Partisi Genel Lideri Temel Karamollaoğlu, CHP Genel Lideri Kemal Kılıçdaroğlu’nun Millet İttifakı’nı oluşturan 6 partinin cumhurbaşkanı adayı olduğunu belirterek, “Bu görevin hayırlı olmasını diliyor, seçimlerden sonra başarılar diliyorum” dedi. söz konusu.

Karamollaoğlu, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, YETERLİ Partisi Genel Başkanı Meral Akşener, Demokrat Parti Genel Başkanı Gültekin Uysal, DEVA Partisi Genel Başkanı Ali Babacan ve Gelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu ile birlikte, partisinin mülkiyetinde düzenlenen “Liderler Buluşması”nın ardından parti, Saadet Partisi. Genel Merkez önünde açıklama yaptı.

Berat Kandil’inin bugün aynı saatlerde gerçekleştirildiğini, üç aylara girdiğimizi ve Ramazan’a çok az bir süre kaldığını belirten Karamollaoğlu, “Bu nedenle Yüce Allah’tan aldığımız kararları başarıyla sonuçlandırmasını niyaz ediyorum. onun iyiliği için bu gece çekildi.” dedi.

Karamollaoğlu, bu günlerin sancılı geçtiğini, onbinlerce insanın canına kıydığını, birçok ilde binaların yıkıldığını anlatarak, merhumlara başsağlığı, hayatını kaybedenlerin yakınlarına başsağlığı, yaralılara şifalar diledi. .

Karamollaoğlu, “Bugün burada neden bir araya geldiğimizi hepiniz biliyorsunuz. Sizi daha fazla burada tutmak istemiyorum. Hava biraz soğuk ama biz de mübarek bir gecedeyiz. Bu toplantılar sonucunda aldığımız kararı önemli kardeşlerimize duyuruyoruz.” konuştu

CHP Genel Lideri Kemal Kılıçdaroğlu’nun Millet İttifakı’nın cumhurbaşkanı adayı olduğunu açıklayan Karamollaoğlu, “Bu görevin hayırlı olmasını diliyor, seçimlerden sonra başarılar diliyorum, temenni ediyorum” dedi. söz konusu.

haber-onikisubat.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu